Задати питання

Адвокати в своїй повсякденній діяльності керуються принципами професіоналізму, відповідальності, вмінням знайти найбільш ефективний спосіб захисту потерпілого, обвинуваченого, свідка в кримінальних справах.


ПЕРЕЛІК ВИДІВ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Представництво та захист інтересів в судах, поліції, прокуратурі, виконавчих службах в державних та недержавних структурах.
Підготовка процесуальних документів любого рівня – позовних заяв, скарг, клопотань, договорів.
Сімейне право – розлучення, поділ майна.
Проблеми з нерухомістю та земельними ділянками.
Адміністративне право – повернення прав, допомога при дорожньо-транспортних пригодах, оскарження дій чи бездіяльності поліції та інших державних структур у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
Кримінальне право – захист потерпілого, обвинуваченого, свідка у кримінальній справі та судових розглядах, підготовка заяв про злочин та інших процесуальних документів у кримінальному провадженні.
Фінансові проблеми – повернення грошових коштів від боржника, спори з банками та фінансовими компаніями, фондом гарантування вкладів.
Господарське право – повернення боргів, підготовка документів необхідних при здійсненні господарської діяльності, враховуючи міжнародні договори, ліквідація та банкрутство підприємств різних форм власності.
Юридичні послуги щодо оформлення прав на нерухомість, супровід операцій з нерухомістю.
Податкові питання – оскарження дій податкової, представництво в судах.
Визнання фізичної особи банкрутом.