Задати питання

Ліквідація підприємств різних форм власності.

Юридична  компанія «Дем’яненко та партнери» надає комплексні юридичні послуги з ліквідації підприємств усіх організаційно-правових форм. Сьогодні, ліквідація підприємств характеризується певним підходом, в якому мається на увазі оптимальний вибір способу ліквідації і підготовку до закриття підприємства.
Існують різні способи закриття, які визначаються наступними мотивами: мета закриття, причина закриття, станом пасивів і активів підприємства, наявністю кредиторської та дебіторської заборгованості. Спосіб ліквідації підприємства обґрунтовується на підставі аналізу балансу підприємства і установчих документів
Перед закриттям, слід вирішити такі проблеми як, виплата зарплати і правильне звільнення; стан банківських рахунків; робота з дебіторською заборгованістю і активами; закриття договорів з контрагентами; робота з активними кредиторами і кредиторською заборгованістю; тонкощі звітності на всіх етапах ліквідації.
Підготовка до закриття підприємства, потрібна для правильного завершення господарської діяльності і відсутності проблем з різними контролюючими органами. Адвокати та юристи нашої компанії здатні здійснити всі види ліквідації підприємств в будь-якому місті України, незалежно від місця реєстрації!

Юридична компанія «Дем’яненко і партнери» надає повну підтримку і консультацію в наданні послуг з питань ліквідації підприємств.