Подзвонити зараз Поставити питання

Банківські спори

В разі виникнення непорозумінь з банками ми захистимо інтереси вкладників в поверненні грошових коштів у випадку банкрутства банку включаючи роботу з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, реструктуризуємо кредитну заборгованість (списання частини боргу, погашення кредиту єдиним платежем із зменшенням суми заборгованості, розміру щомісячних платежів та розміру відсотків, перенесення строків платежів по кредиту), визнаємо кредитні договори недійсними (на підставі незаконного підвищення відсотків, нав’язування банком отримання кредиту в валюті, прихованих платежів і т.і. та повернення позичальнику сплачених ним на користь банку коштів), визнаємо поруку припиненою (звільнення поручителя від відповідальності по сплаті кредитної заборгованості), визнаємо іпотечний договір або договір застави недійсними і виведемо майно з-під заборони відчуження.
Також ми захистимо клієнта при стягненні банком заборгованості за договором фінансового лізингу та «кредитній картці».
Стягнемо із банку на користь вкладників або їх спадкоємців, кошти за договором банківського вкладу, а саме суми вкладу, процентів за користування вкладом, 3% річних та суми інфляційних втрат, які нараховуються до моменту фактичного повернення банком вкладу.
Зробимо юридичний аудит кредитних договорів, договорів поруки, іпотеки, застави та договорів банківського вкладу .
Захистимо від дій колекторських організацій.
Захистимо боржника у виконавчому провадженні – скасування постанов про відкриття виконавчого провадження, постанов про арешт майна, публічних торгів, повернення грошових коштів, рухомого та нерухомого майна стягувачам.
Здійснемо представництво інтересів в банківських і фінансових установах, поліції, прокуратурі, податковій інспекції, митниці, Службі безпеки України та в інших державних та недержавних установах.
Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» надає повну підтримку в спорах з банківськими установами і фінансовими компаніями.