Подзвонити зараз Поставити питання

Спори з банками та фінансовими установами

Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» в разі виникнення непорозумінь з банками  та  фінансовими установами надає  послуги Громадянам України в поверненні грошових коштів у випадку банкрутства банку включаючи роботу з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, реструктуризації  кредитної заборгованості (списанні частини боргу, погашенні кредиту єдиним платежем із зменшенням суми заборгованості, розміру щомісячних платежів та розміру відсотків, перенесенні строків платежів по кредиту), в визнанні кредитних договорів недійсними (на підставі незаконного підвищення відсотків, нав’язування банком отримання кредиту в валюті, прихованих платежів і т.і. та поверненню позичальнику сплачених ним на користь банку коштів), в визнанні поруки припиненою (звільненні поручителя від відповідальності по сплаті кредитної заборгованості), в визнанні іпотечного договору або договору застави недійсним по виведенню майна з-під заборони відчуження.
Також ми захистимо Громадянина України при стягненні банком заборгованості за договором фінансового лізингу та «кредитній картці».
Стягнемо із банку на користь вкладників або їх спадкоємців, кошти за договором банківського вкладу, а саме суми вкладу, процентів за користування вкладом, 3% річних та суми інфляційних втрат, які нараховуються до моменту фактичного повернення банком вкладу.
Зробимо юридичний аудит кредитних договорів, договорів поруки, іпотеки, застави та договорів банківського вкладу.
Захистимо від дій колекторських організацій.
Захистимо боржника у виконавчому провадженні – скасування постанов про відкриття виконавчого провадження, постанов про арешт майна, публічних торгів, повернення грошових коштів, рухомого та нерухомого майна стягувачам.
Здійснемо представництво інтересів в судах всіх інстанцій, в банківських і фінансових установах, поліції, прокуратурі, податковій інспекції, митниці та в інших державних та недержавних установах і підприємствах України.
Підготуємо  позовні заяви, апеляційні і касаційні скарги договори, угоди, клопотання, пояснення, запити, та інші процесуальні документи.
Оскаржимо будь – які рішення, дії чи бездіяльность суб’єктів владних повноважень, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Ініціюємо  відкриття кримінального провадження та внесення його в Єдиний реєстр досудових розслідувань.
Отримаємо  витяги, виписки, довідки.