Задати питання

Оформлення спадщини

Ще одним із видів послуг Юридичної компанії «Дем’яненко та партнери» є оформлення спадщини. При виникненні необхідності оформлення спадщини можуть виникнути такі проблеми як: відсутність переліку документів, що визначають склад спадщини, визначення обов’язкової частки, відсутність документів, що підтверджують родинні зв’язки, велика кількість спадкоємців, спадщину, залишену неповнолітнім, пропущені строки прийняття спадщини, майно знаходиться в Україні, а спадкодавець помер за кордоном, якщо спадкоємець не володіє українською мовою, оформлення будь -якого виду заповітів.
Адвокати та юристи компанії проконсультують і при необхідності захистять Ваші інтереси по спадковій справі в суді чи інших державних і недержавних структурах.

Вартість успадкування майна: скільки потрібно платити при прийнятті спадщини?

Особа, яка отримала спадщину від своєї тітки сплачує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5% від вартості успадкованого майна та військовий збір, який складає 1,5 % від вартості успадкованого майна. Вартість майна визначає експерт.

На вступ у спадок закон відводить 6 місяців з дня його відкриття (смерті спадкодавця). За цей час (а не по його закінченню) Ви маєте подати заяву про вступ до спадщини до нотаріуса.

При оформленні заповіту необхідно буде сплатити послуги нотаріуса. Вартість таких послуг у кожному випадку індивідуальна, рекомендую звернутися до декількох спеціалістів задля визначення оптимальної ціни.

Інформація з Інтернету