Задати питання

Допомога адвоката

ПЕРЕЛІК ВИДІВ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Представництво та захист інтересів в: судах, поліції, прокуратурі, виконавчих службах в державних та недержавних структурах.

Підготовка процесуальних документів будь якого  рівня: позовних заяв, скарг, клопотань, договорів.

Сімейне право: розлучення, поділ майна.

Проблеми з нерухомістю та земельними ділянками.

Адміністративне право: повернення прав, допомога при дорожньо-транспортних пригодах, оскарження дій чи бездіяльності поліції та інших державних структур у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Кримінальне право: захист потерпілого, обвинуваченого, свідка у кримінальній справі та судових розглядах, підготовка заяв про злочин та інших процесуальних документів у кримінальному провадженні.

Фінансові проблеми: повернення грошових коштів від боржника, спори з банками ті фінансовими компаніями, фондом гарантування вкладів.

Господарське право: повернення боргів, підготовка документів необхідних при здійсненні господарської діяльності, враховуючи міжнародні договори, ліквідація та банкрутство підприємств різних форм власності.

Юридичні послуги щодо оформлення прав на нерухомість, супровід операцій з нерухомістю.

Податкові питання: оскарження дій податкової, представництво в судах.

Визнання фізичної особи банкрутом.

Час виведення алкоголю з організму
та коли водію можна сідати за кермо.

За який період з організму виводиться горілка, пиво та інші спиртні напої? Через скільки можна сідати за кермо після п’янки? Яка кількість проміле допускається для українських водіїв? Як швидше вивести алкоголь з крові і сечі?

Саме ці питання найчастіше цікавлять водія після вживання спиртних напоїв. Це пов’язано з тим, що в Україні посилено відповідальність за керування автомобілем в нетверезому вигляді. Покарання за водіння в стані алкогольного сп’яніння – штраф в сумі 10 200 гривень і позбавлення прав на термін 1 рік. З 2020 року набирає чинності новий закон про кримінальну відповідальність за нетверезу їзду, який передбачає судимість і «драконівські» штрафи з позбавленням водійського посвідчення.

Максимальне значення алкоголю в крові водія, допустиме в 2020 році – 0,2 проміле. Даний показник введений не випадково, оскільки існує ряд захворювань і продуктів, які підвищують вміст природного алкоголю в організмі людини. Тому, щоб уникнути необгрунтованих штрафів за «п’яну їзду», в Україні, як і в багатьох європейських країнах, встановлено гранично допустиму концентрацію етанолу в крові, сечі і видихуваному повітрі.

На жаль деякі водії сприймають допустимі 0,2 проміле, як дозвіл випити за кермом і забувають, що алкоголь є однією з найбільш поширених причин ДТП. Своєрідний світовий рекорд за кількістю проміле за кермом встановлений чеським водієм – 8,39. При цьому смертельна доза для людини становить 5-6 проміле. Що цікаво, попередній рекорд теж належав чеху – 7,94 проміле алкоголю.

Від чого залежить ступінь алкогольного сп’яніння?

Ступінь алкогольного сп’яніння залежить від кількості і фортеці прийнятих спиртних напоїв, обсягу і складу з’їдених продуктів, віку, ваги і статі водія, а також загального стану організму. На порожній шлунок концентрація алкоголю в крові людини наростає набагато швидше і досягає максимуму приблизно через 30-80 хвилин, на повний шлунок процеси всмоктування спирту протікають повільніше – максимум алкоголю в крові спостерігається через 90-180 хвилин.

Час виведення пива

Пиво – найпоширеніший слабоалкогольний напій, тому водієві важливо правильно розрахувати період його вивітрювання. Наркологи стверджують, що пляшка пива об’ємом 0,5 літра повністю виводиться з організму протягом 2-2,5 годин. Літр пива вивітрюється через 4,5-5 годин, на повне виведення 1,5 літрів буде потрібно приблизно 7 годин.

Період виведення горілки

Мабуть, горілка самий часто вживається напій в нашій країні, але мало хто знає, як даний алкоголь проявляє себе при встановленні рівня сп’яніння. На думку експертів, горілка – досить підступний напій, оскільки після першої дози спиртного (100 мл) рівень алкоголю в крові становить близько 0,8 проміле. Заміри алкотестера після другої порції горілки показали 0,2 проміле, а ось третя доза (150 мл) привела до істотного стрибка – 2,75. Такі незвичайні дані обумовлені тим, що горілка, як і інші міцні спиртні напої, вступає в реакцію в шлунку і тільки після цього всмоктується в кров. Швидкість вивітрювання горілки приведена в таблиці.

Термін виведення коньяку і віскі

Любителі коньяку і віскі повинні знати, що принцип їх впливу на організм схожий з вживанням горілки. Однак, через присутність додаткових домішок, період повного очищення організму від коньяку і віскі триває приблизно на 10% довше, ніж від горілки (див. Таблицю).

Тривалість виведення вина

Термін вивітрювання 100 мл вина становить 1,5 години, для виведення 0,5 л НЕ кріпленого вина середньостатистичній людині потрібно близько 7,5 годин, а значить для повного очищення організму від 1 пляшки вина (700 мл) необхідно 10,5 годин.

Як швидше вивести алкоголь з організму?

Усім водіям, які задаються питанням, як швидко вивести алкоголь з організму щоб сісти за кермо, слід пам’ятати, що ніякі народні засоби і медикаменти не допоможуть моментально очистити організм від алкоголю і істотно знизити проміле в крові. Як правило, сідати за кермо після п’янки можна не раніше, ніж через добу. Більшість методів витвереження сприяють лише зняттю найбільш явних симптомів сп’яніння і приведення людини в більш-менш осудна стан. Так що ключовим моментом в процесі протверезіння є час.

Інформація  з Інтернету.

Що робити якщо потрапив до реєстру боржників.

Якщо знайшли своє прізвище в Єдиному реєстрі боржників, але не маєте інформації про якісь боргові зобов’язання.

«В цьому реєстрі зазначається, якщо виконується якесь судове рішення, хто є виконавцем – Державна виконавча служба чи приватний виконавець. Якщо немає ніяких відомостей і особа не отримувала ніякої інформації, що в неї є якісь боргові зобов’язання, і вона має їх платити, вона може звернутися до цих виконавців для того, щоб ознайомитись з виконавчим провадженням, зробити з нього копії. Як боржник за виконавчим провадженням особа має право це робити».

Треба звернутись»як усно, так і письмово з підтвердженням, що це звернення було».

«Наразі виконавці зловживають карантинними обмеженнями, не проводять прийом громадян, порушують їхні права і інтереси, і при цьому продовжують часто не відповідати на їхні звернення і продовжують вчиняти виконавчі дії… До цього свавілля треба бути готовим, треба фіксувати для того, якщо доведеться судитись, скаржитись на виконавців, треба довести, що діалогу з виконавцями не було. Інформацію, яку вони повинні були надавати, вони не надавали».

Дії Боржника:

«Якщо ми знаходимо себе в єдиному реєстрі боржників, або отримали якогось листа від виконавця, що є боргове зобов’язання, і ніякої іншої інформації ми не отримували, немає судового рішення, що особа винна, звертаємося до приватного виконавця усно, готуємо кілька письмових звернень-примірників, подаємо, якщо є можливість, через канцелярію, з позначкою на своїй копії про прийняття… Масово стоять скриньки у виконавчих службах для прийняття кореспонденції, туди можна кинути, але можуть бути ризики, що кинув в скриньку, підтвердження немає і до певного виконавця воно не надійде. Підтвердити це не зможеш. Є пошта, є варіант відправлення своєї кореспонденції цінним листом з описом вкладення, де ти чітко зазначаєш, що це заява до Державної виконавчої служби про надання інформації щодо боргу за певним виконавчим провадженням».

Чи можуть людям з реєстру боржників обмежити виїзд за кордон:

«Обмеження і заборона виїзду за кордон можливі у разі злісного ухилення від виконання судового рішення. Це має бути підтверджено, таке рішення ухвалюється виключно судами. Суди не завжди задовольняють відповідні клопотання виконавців… Не одразу це обмеження набуває чинності та діє після того, як відкрито виконавче провадження».

Інформація з Інтернету.