Задати питання

Допомога адвоката

ПЕРЕЛІК ВИДІВ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Представництво та захист інтересів в: судах, поліції, прокуратурі, виконавчих службах в державних та недержавних структурах.

Підготовка процесуальних документів будь якого  рівня: позовних заяв, скарг, клопотань, договорів.

Сімейне право: розлучення, поділ майна.

Проблеми з нерухомістю та земельними ділянками.

Адміністративне право: повернення прав, допомога при дорожньо-транспортних пригодах, оскарження дій чи бездіяльності поліції та інших державних структур у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Кримінальне право: захист потерпілого, обвинуваченого, свідка у кримінальній справі та судових розглядах, підготовка заяв про злочин та інших процесуальних документів у кримінальному провадженні.

Фінансові проблеми: повернення грошових коштів від боржника, спори з банками ті фінансовими компаніями, фондом гарантування вкладів.

Господарське право: повернення боргів, підготовка документів необхідних при здійсненні господарської діяльності, враховуючи міжнародні договори, ліквідація та банкрутство підприємств різних форм власності.

Юридичні послуги щодо оформлення прав на нерухомість, супровід операцій з нерухомістю.

Податкові питання: оскарження дій податкової, представництво в судах.

Визнання фізичної особи банкрутом.

Час виведення алкоголю з організму
та коли водію можна сідати за кермо.

За який період з організму виводиться горілка, пиво та інші спиртні напої? Через скільки можна сідати за кермо після п’янки? Яка кількість проміле допускається для українських водіїв? Як швидше вивести алкоголь з крові і сечі?

Саме ці питання найчастіше цікавлять водія після вживання спиртних напоїв. Це пов’язано з тим, що в Україні посилено відповідальність за керування автомобілем в нетверезому вигляді. Покарання за водіння в стані алкогольного сп’яніння – штраф в сумі 10 200 гривень і позбавлення прав на термін 1 рік. З 2020 року набирає чинності новий закон про кримінальну відповідальність за нетверезу їзду, який передбачає судимість і «драконівські» штрафи з позбавленням водійського посвідчення.

Максимальне значення алкоголю в крові водія, допустиме в 2020 році – 0,2 проміле. Даний показник введений не випадково, оскільки існує ряд захворювань і продуктів, які підвищують вміст природного алкоголю в організмі людини. Тому, щоб уникнути необгрунтованих штрафів за «п’яну їзду», в Україні, як і в багатьох європейських країнах, встановлено гранично допустиму концентрацію етанолу в крові, сечі і видихуваному повітрі.

На жаль деякі водії сприймають допустимі 0,2 проміле, як дозвіл випити за кермом і забувають, що алкоголь є однією з найбільш поширених причин ДТП. Своєрідний світовий рекорд за кількістю проміле за кермом встановлений чеським водієм – 8,39. При цьому смертельна доза для людини становить 5-6 проміле. Що цікаво, попередній рекорд теж належав чеху – 7,94 проміле алкоголю.

Від чого залежить ступінь алкогольного сп’яніння?

Ступінь алкогольного сп’яніння залежить від кількості і фортеці прийнятих спиртних напоїв, обсягу і складу з’їдених продуктів, віку, ваги і статі водія, а також загального стану організму. На порожній шлунок концентрація алкоголю в крові людини наростає набагато швидше і досягає максимуму приблизно через 30-80 хвилин, на повний шлунок процеси всмоктування спирту протікають повільніше – максимум алкоголю в крові спостерігається через 90-180 хвилин.

Час виведення пива

Пиво – найпоширеніший слабоалкогольний напій, тому водієві важливо правильно розрахувати період його вивітрювання. Наркологи стверджують, що пляшка пива об’ємом 0,5 літра повністю виводиться з організму протягом 2-2,5 годин. Літр пива вивітрюється через 4,5-5 годин, на повне виведення 1,5 літрів буде потрібно приблизно 7 годин.

Період виведення горілки

Мабуть, горілка самий часто вживається напій в нашій країні, але мало хто знає, як даний алкоголь проявляє себе при встановленні рівня сп’яніння. На думку експертів, горілка – досить підступний напій, оскільки після першої дози спиртного (100 мл) рівень алкоголю в крові становить близько 0,8 проміле. Заміри алкотестера після другої порції горілки показали 0,2 проміле, а ось третя доза (150 мл) привела до істотного стрибка – 2,75. Такі незвичайні дані обумовлені тим, що горілка, як і інші міцні спиртні напої, вступає в реакцію в шлунку і тільки після цього всмоктується в кров. Швидкість вивітрювання горілки приведена в таблиці.

Термін виведення коньяку і віскі

Любителі коньяку і віскі повинні знати, що принцип їх впливу на організм схожий з вживанням горілки. Однак, через присутність додаткових домішок, період повного очищення організму від коньяку і віскі триває приблизно на 10% довше, ніж від горілки (див. Таблицю).

Тривалість виведення вина

Термін вивітрювання 100 мл вина становить 1,5 години, для виведення 0,5 л НЕ кріпленого вина середньостатистичній людині потрібно близько 7,5 годин, а значить для повного очищення організму від 1 пляшки вина (700 мл) необхідно 10,5 годин.

Як швидше вивести алкоголь з організму?

Усім водіям, які задаються питанням, як швидко вивести алкоголь з організму щоб сісти за кермо, слід пам’ятати, що ніякі народні засоби і медикаменти не допоможуть моментально очистити організм від алкоголю і істотно знизити проміле в крові. Як правило, сідати за кермо після п’янки можна не раніше, ніж через добу. Більшість методів витвереження сприяють лише зняттю найбільш явних симптомів сп’яніння і приведення людини в більш-менш осудна стан. Так що ключовим моментом в процесі протверезіння є час.

Матеріал з Інтернет.