Подзвонити зараз Поставити питання

Допомога адвоката

ПЕРЕЛІК ВИДІВ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Представництво та захист інтересів в: судах, поліції, прокуратурі, виконавчих службах в державних та недержавних структурах.

Підготовка процесуальних документів будь якого  рівня: позовних заяв, скарг, клопотань, договорів.

Сімейне право: розлучення, поділ майна.

Проблеми з нерухомістю та земельними ділянками.

Адміністративне право: повернення прав, допомога при дорожньо-транспортних пригодах, оскарження дій чи бездіяльності поліції та інших державних структур у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Кримінальне право: захист потерпілого, обвинуваченого, свідка у кримінальній справі та судових розглядах, підготовка заяв про злочин та інших процесуальних документів у кримінальному провадженні.

Фінансові проблеми: повернення грошових коштів від боржника, спори з банками ті фінансовими компаніями, фондом гарантування вкладів.

Господарське право: повернення боргів, підготовка документів необхідних при здійсненні господарської діяльності, враховуючи міжнародні договори, ліквідація та банкрутство підприємств різних форм власності.

Юридичні послуги щодо оформлення прав на нерухомість, супровід операцій з нерухомістю.

Податкові питання: оскарження дій податкової, представництво в судах.

Визнання фізичної особи банкрутом.

Час виведення алкоголю з організму
та коли водію можна сідати за кермо.

За який період з організму виводиться горілка, пиво та інші спиртні напої? Через скільки можна сідати за кермо після п’янки? Яка кількість проміле допускається для українських водіїв? Як швидше вивести алкоголь з крові і сечі?

Саме ці питання найчастіше цікавлять водія після вживання спиртних напоїв. Це пов’язано з тим, що в Україні посилено відповідальність за керування автомобілем в нетверезому вигляді. Покарання за водіння в стані алкогольного сп’яніння – штраф в сумі 10 200 гривень і позбавлення прав на термін 1 рік. З 2020 року набирає чинності новий закон про кримінальну відповідальність за нетверезу їзду, який передбачає судимість і «драконівські» штрафи з позбавленням водійського посвідчення.

Максимальне значення алкоголю в крові водія, допустиме в 2020 році – 0,2 проміле. Даний показник введений не випадково, оскільки існує ряд захворювань і продуктів, які підвищують вміст природного алкоголю в організмі людини. Тому, щоб уникнути необгрунтованих штрафів за «п’яну їзду», в Україні, як і в багатьох європейських країнах, встановлено гранично допустиму концентрацію етанолу в крові, сечі і видихуваному повітрі.

На жаль деякі водії сприймають допустимі 0,2 проміле, як дозвіл випити за кермом і забувають, що алкоголь є однією з найбільш поширених причин ДТП. Своєрідний світовий рекорд за кількістю проміле за кермом встановлений чеським водієм – 8,39. При цьому смертельна доза для людини становить 5-6 проміле. Що цікаво, попередній рекорд теж належав чеху – 7,94 проміле алкоголю.

Від чого залежить ступінь алкогольного сп’яніння?

Ступінь алкогольного сп’яніння залежить від кількості і фортеці прийнятих спиртних напоїв, обсягу і складу з’їдених продуктів, віку, ваги і статі водія, а також загального стану організму. На порожній шлунок концентрація алкоголю в крові людини наростає набагато швидше і досягає максимуму приблизно через 30-80 хвилин, на повний шлунок процеси всмоктування спирту протікають повільніше – максимум алкоголю в крові спостерігається через 90-180 хвилин.

Час виведення пива

Пиво – найпоширеніший слабоалкогольний напій, тому водієві важливо правильно розрахувати період його вивітрювання. Наркологи стверджують, що пляшка пива об’ємом 0,5 літра повністю виводиться з організму протягом 2-2,5 годин. Літр пива вивітрюється через 4,5-5 годин, на повне виведення 1,5 літрів буде потрібно приблизно 7 годин.

Період виведення горілки

Мабуть, горілка самий часто вживається напій в нашій країні, але мало хто знає, як даний алкоголь проявляє себе при встановленні рівня сп’яніння. На думку експертів, горілка – досить підступний напій, оскільки після першої дози спиртного (100 мл) рівень алкоголю в крові становить близько 0,8 проміле. Заміри алкотестера після другої порції горілки показали 0,2 проміле, а ось третя доза (150 мл) привела до істотного стрибка – 2,75. Такі незвичайні дані обумовлені тим, що горілка, як і інші міцні спиртні напої, вступає в реакцію в шлунку і тільки після цього всмоктується в кров. Швидкість вивітрювання горілки приведена в таблиці.

Термін виведення коньяку і віскі

Любителі коньяку і віскі повинні знати, що принцип їх впливу на організм схожий з вживанням горілки. Однак, через присутність додаткових домішок, період повного очищення організму від коньяку і віскі триває приблизно на 10% довше, ніж від горілки (див. Таблицю).

Тривалість виведення вина

Термін вивітрювання 100 мл вина становить 1,5 години, для виведення 0,5 л НЕ кріпленого вина середньостатистичній людині потрібно близько 7,5 годин, а значить для повного очищення організму від 1 пляшки вина (700 мл) необхідно 10,5 годин.

Як швидше вивести алкоголь з організму?

Усім водіям, які задаються питанням, як швидко вивести алкоголь з організму щоб сісти за кермо, слід пам’ятати, що ніякі народні засоби і медикаменти не допоможуть моментально очистити організм від алкоголю і істотно знизити проміле в крові. Як правило, сідати за кермо після п’янки можна не раніше, ніж через добу. Більшість методів витвереження сприяють лише зняттю найбільш явних симптомів сп’яніння і приведення людини в більш-менш осудна стан. Так що ключовим моментом в процесі протверезіння є час.

Інформація  з Інтернету.

Що робити якщо потрапив до реєстру боржників.

Якщо знайшли своє прізвище в Єдиному реєстрі боржників, але не маєте інформації про якісь боргові зобов’язання.

«В цьому реєстрі зазначається, якщо виконується якесь судове рішення, хто є виконавцем – Державна виконавча служба чи приватний виконавець. Якщо немає ніяких відомостей і особа не отримувала ніякої інформації, що в неї є якісь боргові зобов’язання, і вона має їх платити, вона може звернутися до цих виконавців для того, щоб ознайомитись з виконавчим провадженням, зробити з нього копії. Як боржник за виконавчим провадженням особа має право це робити».

Треба звернутись»як усно, так і письмово з підтвердженням, що це звернення було».

«Наразі виконавці зловживають карантинними обмеженнями, не проводять прийом громадян, порушують їхні права і інтереси, і при цьому продовжують часто не відповідати на їхні звернення і продовжують вчиняти виконавчі дії… До цього свавілля треба бути готовим, треба фіксувати для того, якщо доведеться судитись, скаржитись на виконавців, треба довести, що діалогу з виконавцями не було. Інформацію, яку вони повинні були надавати, вони не надавали».

Дії Боржника:

«Якщо ми знаходимо себе в єдиному реєстрі боржників, або отримали якогось листа від виконавця, що є боргове зобов’язання, і ніякої іншої інформації ми не отримували, немає судового рішення, що особа винна, звертаємося до приватного виконавця усно, готуємо кілька письмових звернень-примірників, подаємо, якщо є можливість, через канцелярію, з позначкою на своїй копії про прийняття… Масово стоять скриньки у виконавчих службах для прийняття кореспонденції, туди можна кинути, але можуть бути ризики, що кинув в скриньку, підтвердження немає і до певного виконавця воно не надійде. Підтвердити це не зможеш. Є пошта, є варіант відправлення своєї кореспонденції цінним листом з описом вкладення, де ти чітко зазначаєш, що це заява до Державної виконавчої служби про надання інформації щодо боргу за певним виконавчим провадженням».

Чи можуть людям з реєстру боржників обмежити виїзд за кордон:

«Обмеження і заборона виїзду за кордон можливі у разі злісного ухилення від виконання судового рішення. Це має бути підтверджено, таке рішення ухвалюється виключно судами. Суди не завжди задовольняють відповідні клопотання виконавців… Не одразу це обмеження набуває чинності та діє після того, як відкрито виконавче провадження».

Інформація з Інтернету.

Про відповідальність за невиконання законних вимог державного виконавця

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ) надало наступне роз’яснення щодо відповідальності за невиконання законних вимог державного виконавця:

Так, невиконання законних вимог державного виконавця тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України. Варто пам’ятати, що вимоги державного виконавця щодо виконання рішень обов’язкові для всіх органів, установ, організацій, посадових осіб, фізичних і юридичних осіб на території України.

Вимога державного виконавця є письмовим документом, який складається у випадках, передбачених законом, та є обов’язковою для виконання органами, установами, організаціями, посадовими особами і фізичними особами щодо надання державному виконавцю документів або їх копій, необхідних для здійснення його повноважень, вчинення інших дій, необхідних для виконання рішення.

У вимозі зазначаються:

– найменування органу державної виконавчої служби;

– дата відкриття та номер виконавчого провадження;

– реквізити виконавчого документа, на підставі якого відкрито виконавче провадження (його резолютивна частина у разі потреби);

– прізвище, ім’я та по батькові державного виконавця;

– перелік дій, які необхідно вчинити;

– строк виконання вимоги;

– наслідки невиконання вимоги.

Вимога підписується державним виконавцем та надсилається поштою чи іншими засобами зв’язку або вручається державним виконавцем особі, яка зобов’язана вчинити дії.

У разі наявності в діях боржника ознак адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 1831 Кодексу про адміністративні правопорушення (несплата аліментів), чи порушення законних вимог виконавця фізичними, юридичними чи посадовими особами виконавець складає протокол про адміністративне правопорушення на бланку за встановленою формою.

Усі реквізити протоколу заповнюються виконавцем розбірливим почерком державною мовою. Не допускаються закреслення або виправлення відомостей, що заносяться до протоколу, а також внесення додаткових записів після того, як протокол підписаний особою, відносно якої він складений.

У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються:

– дата і місце його складання;

– посада, прізвище, ім’я, по батькові виконавця, який склав протокол;

– відомості про особу, яка притягується до адміністративного правопорушення;

– нормативно-правовий акт, який передбачає відповідальність за це правопорушення;

– прізвища, адреси свідків, якщо вони є;

– пояснення особи, яка притягуються до адміністративної відповідальності;

– інші відомості, необхідні для вирішення справи.

Один примірник протоколу під підпис вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Зверніть увагу: відмова від підписання протоколу не є підставою для припинення провадження у справі.

Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

Невиконання законних вимог державного виконавця тягне за собою відповідальність згідно з законом. Зокрема, згідно зі статтею 76 Закону України «Про виконавче провадження» за невиконання законних вимог виконавця, порушення вимог цього Закону, у т.ч. за несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання неправдивих відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання боржником на вимогу виконавця декларації чи зазначення у декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну таких відомостей, неповідомлення боржником про зміну місця проживання (перебування) чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також за неявку без поважних причин за викликом виконавця винні особи несуть відповідальність відповідно до закону.

У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин виконавець у тому самому порядку накладає на нього штраф у подвійному розмірі та звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

За низку діянь у межах виконавчого провадження передбачена кримінальна відповідальність, а саме:

– ст.164 Кримінального кодексу України (далі – «КК України») – ухилення від сплати аліментів на утримання дітей;

– ст.197 КК України – порушення обов’язків щодо охорони майна;

– ст.342 КК України – опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві;

– ст.382 КК України – невиконання рішення суду;

– ст.388 КК України – приховування майна.

Питання про притягнення до кримінальної відповідальності у виконавчому провадженні вирішують органи прокуратури, органи внутрішніх справ або суд на підставі подання державного виконавця.

Інформація з Інтернету.

Вартість послуг адвоката