Подзвонити зараз Поставити питання

Супровід підприємств

Абсолютно кожне підприємство, незалежно від масштабів бізнесу або форми власності, регламентується законодавчими нормативами. Якщо підприємство не дотримуються вимоги і умови фінансово-господарської діяльності, то наступає матеріальна відповідальність (передбачені покарання у вигляді штрафних санкцій) чи адміністративна відповідальність, а в певних випадках і кримінальна відповідальність. Для уникнення цих проблем , юридичні особи прагнуть організувати юридичну підтримку, яка здійснює супровід діяльності підприємства на основі укладеного договору.
Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» здійснює повний спектр послуг в сфері юридичного супроводу підприємства в Києві, так і по всій Україні. Таким чином клієнти можуть отримувати всі види юридичних консультацій та рекомендацій щодо діяльності своїх підприємств.
В основу підтримки входить повний юридичний супровід діяльності організації, яке включає:

  • підготовку та подачу документів правового характеру (позовних заяв, скарг, угод, листів і запитів);
  • інструктаж уповноважених співробітників підприємства, по веденню кадрової документації, включаючи складання організаційних наказів;
  • представництво інтересів підприємства в судах;
  • підготовка документації та проведення державної ліквідації підприємств всіх прав власності;
  • вся ділова переписка контрольованого підприємства ведеться відповідно до законодавства України, порушення яких може послужити причиною для відмови у вирішенні питання в судовому порядку.

Під час подолання найважливіших проблем комерційного характеру адвокат чи юрист супроводжує клієнта, дотримуючись його інтересів переговорних процесах і попереджаючи про всі можливі ризики, пов’язані з підписанням договору.
Таким чином, юридичний супровід фірми – це захист інтересів підприємця і регулювання бізнес процесів з урахуванням всіх вимог законодавства і контролюючих органів.
Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» надає повну підтримку і консультацію в наданні послуг по супроводу діяльності підприємства.