Подзвонити зараз Поставити питання

Сімейні спори

В Україні, за даними статистики, 55% шлюбів завершуються розлученням. Відповідно, виникає велике коло питань перед колишнім подружжям, які необхідно вирішити юридично правильно і зважено.

Ті сімейні суперечки, які виникають при розлученні – не завжди вдається вирішити дійсно мирним шляхом, тому можуть знадобитися послуги фахівця з питань сімейного права. Таким чином, майнові та немайнові проблеми, які можуть виникнути, вирішити краще за допомогою адвоката чи юриста у судовому порядку, або за добровільним рішенням колишнього подружжя, але юридично правильно оформленому.

Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» надає по сімейним питанням послуги в підготовці шлюбного договору, врегулюванні сімейних спорів у досудовому порядку, розірванні шлюбу,  визнанні шлюбу недійсним, підготовці договорів, угод, претензій, вимог, клопотань, пояснень, відзивів, підготовці  позову про розірвання шлюбу, про розподіл майна подружжя, про збільшення чи зменшення розміру аліментів, апеляційних та касаційних скарг,   оскарженні дій виконавчої служби, здійснює представництво в судах, у відділах  державної виконавчої служби, державних і недержавних установах і підприємствах  та вчиняє інші дії для захисту прав подружжя в сімейних спорах.