Подзвонити зараз Поставити питання

Страхові спори

Послуги страхових компаній стали дуже популярними в нашому житті і дуже прикро коли виникають проблеми з відшкодуванням необхідних грошових коштів, через якісь, як правило абсурдні, формальні причини (якщо не сказати: вигадані).
Як тільки виникли страхові компанії, слідом в юриспруденції виділилася спеціалізація, як адвокат чи юрист по страховим спорам. Відповідно єдиного підходу для вирішення таких проблем, як страхові суперечки – не існує, враховуючи різновиди питання. Іноді, навіть досвідченому адвокату чи юристу буває не просто зробити кінцевий висновок по страхуванню, тому що можлива ситуація, коли претензії, які пред’являє клієнт не відповідають умовам договору або страхова компанія не бажає підтверджувати очевидний страховий випадок.
Не багатьом відомий той факт, що інтереси кожної страхової компанії, захищає чимала команда юристів на всьому етапі роботи з клієнтом, який був застрахований. Страхова компанія комерційна організація, а не благодійний фонд, відповідно варто звернути увагу на коректність всіх заповнюваних договорів та на всі умови прописані в них.
Найбільш правильним вважається укладання договору із страховою компанією за участю Вашого адвоката чи юриста.
Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» пропонує Вам свої послуги в разі виникнення любих проблем із страховою компанією.