Подзвонити зараз Поставити питання

Корпоративні спори

Юридична компанія «Микола Демя’ненко та партнери» надає правову допомогу у вирішенні корпоративних спорів.
Слід зазначити, що корпоративні спори – це розбіжності, що виникли всередині господарського товариства, відповідно, відносин його учасників (власників), органів його контролю і управління. Корпоративні суперечки відрізняються особливою складністю і тонкощами, розібратися з якими можуть тільки досвідчені фахівці.
Слід зауважити, що корпоративні спори не варто плутати з зовнішніми спорами, які випливають з корпоративної діяльності, але не є корпоративними. Це ті конфлікти, які розглядаються в господарських судах і є строго економічними. Однак можливі і свої винятки. З деякою натяжкою можна назвати корпоративним спором такий, який хоч і є «зовнішнім», але пов’язаний з внутрішніми справами компанії.
Якщо виник корпоративний спір і звернення до суду неминуче, необхідно правильно визначити до якого суду звертатися. Дуже часто в якості одного із суб’єктів корпоративного спору є фізична особа (власник, учасник, акціонер, і т.п.). Найчастіше, справи з їх участю розглядають суди загальної юрисдикції. Але з іншого боку, корпоративна суперечка – це перш за все економічний конфлікт, який відноситься до господарських судів. Відповідно, для точного визначення предмета спору або ж підсудності конкретної справи або відповідача слід звертатися до фахівців, які володіють безпосередньо досвідом в даній сфері і можуть допомогти розібратися в тонкощах конфлікту.
Наші адвокати та юристи, надають такі послуги з корпоративних спорів:

  • збір доказів;
  • подання позовної заяви до господарського суду або суд загальної юрисдикції;
  • подача заяви про забезпечувальні заходи;
  • підготовка клопотання про поновлення строку подачі заяви (якщо термін пропущений);
  • участь у досудовому врегулюванні корпоративного спору;
  • участь в судовому засіданні першої, апеляційної, касаційної інстанції;
  • складання і подача апеляційної скарги на рішення або ухвалу суду першої інстанції (заперечення на апеляційну скаргу);
  • складання та подання касаційної скарги (заперечення на касаційну скаргу);
  • представництво інтересів у нотаріуса з питання переоформлення частки в статутному капіталі.

Юридична компанія «Микола Дем’яненко та партнери» надає повну підтримку і консультацію в наданні послуг з питань корпоративних спорів.