Подзвонити зараз Поставити питання

Для поліпшення якості обслуговування клієнтів

Юридична компанія «ДЕМ’ЯНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»

співпрацює з багатьма підприємствами і фізичними особами, наприклад:


Товариство з обмеженою відповідальністю «АТЕХНО» -  вантажоперевезення по території України, Європи, Азії. Послуги з оформлення товару.

Компанія «ДРІБНІЧ, НОВОСЕЛ  ТА ПАРТНЕРИ» – експертна оцінка: цінних паперів та інтелектуальної власності, нерухомості, земельних ділянок, бізнесу та товарів в обороті, цілісних майнових комплексів, автотранспорту, обладнання, переоцінка основних засобів.

НОТАРІУСИ: КУЦ ВЛАДИСЛАВА, СІКОРСЬКИЙ АЛЬБЕРТ АНАТОЛІЙОВИЧ, МІНДЕЛЬ ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА


Товариство з обмеженою відповідальністю «АУДИТ СІРІУС ПЛЮС» – комплексне бухгалтерське обслуговування (супровід): ведення, відновлення бухгалтерського, податкового, кадрового обліку, здача звітів і т.д .; аудиторський супровід: перевірка правильності ведення обліку, своєчасності і повноти здачі звітності, правильності розрахунків і сплати податків, допомогу у виправленні помилок, допомога по виходу з складної ситуації з контролюючими органами.

Общество с ограниченной ответственностью «СЕФЕР» – виготовлення печаток і штампів будь-якої складності, факсиміле, оснащення для печаток, нумератори, самонабірні штампи і супутні товари.

Компанія «SAS CONCIERGE» – пропонує в Польщі широкий спектр консалтингових послуг для юридичних і фізичних осіб: реєстрація підприємств в Польщі, після реєстраційне обслуговування компаній, інвестиції в ЄС і збереження капіталу, пошук ділових партнерів з організацією процесу переговорів, а також легалізація перебування і посередницькі послуги.

Благодійна организація «Благодійний Фонд «ЦЕНТР ПРАВОВОГО ТА ФІНАНСОВОГО ЗАХИСТУ» – відкритий в 2015 році, здійснює благодійну та фінансову допомогу тим людям і підприємствам, яким так чи інакше потрапили в біду і не мають коштів для захисту своїх прав і свобод, а також потребують у фінансуванні лікування і вирішення соціальних проблем.

А також: ФІНАНСОВИМИ КОМПАНІЯМИ, СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ, ГРОМАДСЬКИМИ ОБ’ЄДНЕННЯМИ, БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ, АСОЦІАЦІЯМИ, ІНШИМИ СТРУКТУРАМИ.


БУДНІ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ.